اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
عایق پشم سنگ رولی | صادرات آن
چهارشنبه, بهمن 02, 1398 by پشم سنگ آسام

اگر می خواهید انرژی حرارتی ساختمان را مدیریت کنید باید از عایق پشم سنگ رولی یا پانلی استفاده کنید! این عایق ها در برابر آتش سوزی ساختمان، شما را محافظت کرده و مانع از هدر رفتن انرژی نیز می شود. به همین دلیل، بهتر است با عایق های پشم سنگ بیشتر آشنا شوید تا بدانید در کجا و چگونه برای عملکرد بهتر باید از آنها استفاده کنید! 

?????? ?????...
پشم سنگ فویل دار | تفاوت آن با سایر مدل ها در چیست؟
يکشنبه, آذر 24, 1398 by پشم سنگ آسام

ساختن سقف خانه ، دیوارها و کف ساختمان بدون استفاده از عایق های حرارتی  مناسب از کیفیت بنای ساخته شده می کاهد. پشم سنگ فویل دار به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی در بخش های مختلف به کار گرفته می شود. در بخش صنعتی نیز استفاده از عایق های حرارتی، باعث افزایش بازدهی و کیفیت محصولات می شود.

?????? ?????...
قیمت پشم سنگ رولی | بازرگانی خرید و فروش این محصول
يکشنبه, آبان 26, 1398 by پشم سنگ آسام

پشم سنگ یکی از پرکاربرد ترین مواد در مصارف صنعتی به حساب می آید. پشم سنگ به پشم معدنی هم معروف است. این محصول از نوعی خاص از سنگ آذرین به دست می آید. به دلیل کاربرد های بسیار این محصول بازار فروشی بسیار پر رونق را به خود اختصاص داده است.

?????? ?????...
پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم | پرفروش ترین های این محصول
جمعه, شهريور 22, 1398 by پشم سنگ آسام

پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم با داشتن برخی از ویژگی های منحصر و همچنین روکش آلومینیومی در بسیاری از شرایط آب و هوایی بدون هیچ گونه نگرانی مورد استفاده قرار می گیرد . این محصولات بطور عمده و خرده فروخته می شود و مورد درخواست خریدار قرار می گیرد . 

?????? ?????...
لیست قیمت پشم سنگ رولی
پنجشنبه, شهريور 14, 1398 by پشم سنگ آسام

قیمت پشم سنگ رولی نسبت به سایر انواع پشم سنگ مناسب بوده و بسیاری از افراد برای ساختمان خود از این نوع پشم سنگ استفاده می کنند. پشم سنگ رولی بسیار رضایت مشتریانش کرده و محبوب آنها شناخته می شود.

?????? ?????...
لیست قیمت پشم سنگ فویل دار
يکشنبه, تير 30, 1398 by پشم سنگ آسام

قیمت پشم سنگ فویل دار از سوی تولید کنندگان این محصول تعیین میشود و شما برای اینکه بتوانید این محصول را با تخفیف خریداری کنید، می توانید مستقیماً به جای رفتن نزد واسطه به تولید کننده مراجعه نمایید.

?????? ?????...
خرید و فروش پشم سنگ رولی
دوشنبه, تير 17, 1398 by پشم سنگ آسام

خرید و فروش پشم سنگ های رولی برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که از طریق مراکز پخش قابل تهیه می باشند.

?????? ?????...
قیمت فروش پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم
يکشنبه, آذر 18, 1397 by پشم سنگ آسام

عایق کاری مواد یکی از موارد مورد بحث بین متخصصان بوده است. امروزه بهترین نوع عایقی که می‌توان برای پوشش مواد در درجه‌های کم مورد استفاده قرار داد، پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم است که به آن پشم سنگ رول شده با لفاف آلومینیوم هم می‌گویند.

?????? ?????...
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟