اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
قیمت انواع پشم سنگ با دانسیته مختلف
پنجشنبه, ارديبهشت 30, 1400 by پشم سنگ آسام

پشم سنگ دانسیته ۸۰ و به بالاتر تا 400 از نوع تخته ای و پتویی در ضخامت های مختلف در انواع صنایع و ساختمان ها استفاده می شود ولی هر شخصی متناسب با نیازشان پشم سنگ مورد نظر را انتخاب می کند.

?????? ?????...
34 کاربرد عایق پشم سنگ | فروش در تبریز و آذربایجان شرقی
شنبه, دي 06, 1399 by پشم سنگ آسام

از آنجا که کاربرد عایق پشم سنگ (Application of rock wool insulation) در صنایع مختلف برای عایق کاری جزء لاینفک صنعت ساختمان سازی و صنایع محسوب می شود و عایق سازی مستندا به مقررات ملی ساختمان و مقررات بین المللی از الزامات می باشد. اهمیت حفظ انرژی و مبحث عایق سازی صدا موکدا در این مقررات تاکید شده است.

?????? ?????...
هفت کاربرد صنعتی اجرای پشم سنگ برای صنایع در سال 1399
چهارشنبه, فروردين 20, 1399 by پشم سنگ آسام

از آنجا بررسی اجمالی هفت کاربرد صنعتی اجرای پشم سنگ در صنایع سال 1399 نکته مهمی است. چون اجرای پشم سنگ در صنایع به دلیل ساختار خود، از پرکاربردترین محصولات برای بهره وری و صرفه جویی در مصرف انرژی ، آسایش و امنیت مردم از موضوعات اولویت دار است.

?????? ?????...
14 سایت فروش اینترنتی پشم سنگ برتر ایران در سال 1399
پنجشنبه, اسفند 29, 1398 by پشم سنگ آسام

شرکت های تولید کننده پشم سنگ در کشور که به تولید انواع پشم سنگ و فروش اینترنتی پشم سنگ می پردازند به شرح ذیل می باشد که ابتدا نام این شرکت ها که موجبات سربلندی کشور عزیز ایران را فراهم نموده و نیاز های اساسی عایق صوتی و حرارتی پشم سنگ را تامین می نمایند احصا می کنیم و سپس به شرح هر یک می پردازیم.

?????? ?????...
فروش پشم سنگ نسوز | عرضه مستقیم پشم سنگ در سراسر ایران
شنبه, بهمن 19, 1398 by پشم سنگ آسام

امروزه فروش پشم سنگ نسوز به دلیل مقاومت بالایی که در برابر حرارت و آتش سوزی دارد، روز به روز در حال افزایش بوده و به دلیل برخورداری از قیمت مناسب، از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. فروش پشم سنگ نسوز به طور گسترده در کل کشور توسط نمایندگی های شرکت های تولید کننده در حال انجام می باشد.

?????? ?????...
عایق پشم سنگ فویل دار | صادرات آن به عراق
پنجشنبه, مهر 25, 1398 by پشم سنگ آسام

عایق پشم سنگ فویل دار در مقایسه باسایر انواع پشم سنگ ها موجود دارای برخی از مزیت های منحصر به فرد می باشد که سبب شده است به طور قابل ملاحظه توسط کارخاه ی تولید کننده ی عایق پشم سنگ فویل دار در مقدار زیاد در اختیار خریدار قرار بگیرد. 

?????? ?????...
قیمت پشم سنگ فویلدار ، عرضه ی آن با مناسب ترین قیمت
سه شنبه, مهر 23, 1398 by پشم سنگ آسام

قیمت پشم سنگ فویلدار در مقایسه با مزایایی که دارد سبب شده است به طور قابل ملاحظه ای مورد درخواست قرار بگیرد و کارخانه های بسیاری این محصولات را به طور عمده تولید کرده و در اختیار خریدار قرار می دهد . میتوانید این محصولات را از تولیدی خریداری کرده و مناسب ترین قیمت را به دست آورید .

?????? ?????...
پشم سنگ فله قیمت | فروش پشم سنگ در بازار
شنبه, مهر 06, 1398 by پشم سنگ آسام

بررسی بازار فروش پشم سنگ در ایران و بازار صادراتی این محصول.

?????? ?????...
آخرین قیمت پشم سنگ 5 سانتی
سه شنبه, شهريور 12, 1398 by پشم سنگ آسام

قیمت پشم سنگ 5 سانتی در بازار بسته به موارد مختلف تعیین می شود. کیفیت پشم سنگ از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که این عایق قرار است برای مدت ها برای ما مورد استفاده قرار بگیرد.

?????? ?????...
لیست قیمت پشم سنگ با دانسیته 150
يکشنبه, شهريور 10, 1398 by پشم سنگ آسام

لیست قیمت پشم سنگ با دانسیته 150 در بسیاری از سایت هایی که مشغول به فعالیت هایی از قبیل معرفی و فروش انواع پشم سنگ هستند، قابل مشاهده تقاضا کنندگان قرار گرفته است.

?????? ?????...
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟