اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  چگونه عایق بندی صدای پمپ آب را بدون هزینه بیشتر انجام دهیم؟
  دوشنبه, شهريور 03, 1399 by پشم سنگ آسام

  آیا عایق بندی صدای پمپ آب برای شما مهم است؟ اگر در خانه ای زندگی می کنید که دارای پمپ آب است یا در محل کار خود هستید ، و متوجه سر و صدای ناراحت کننده ای می باشید که توسط پمپ آب تولید می شود. عایق بندی صوتی پمپ آب حتما برای شما مهم است.

  ?????? ?????...
  قیمت عایق صوتی روکار در تبریز
  سه شنبه, تير 24, 1399 by پشم سنگ آسام

  هنگام خرید عایق باید به عوامل زیادی توجه کنید که یکی از تاثیرگذارترین دلایل خرید عایق صوتی، قیمت عایق صوتی روکار برای استفاده در دیوار، سقف، کف ساختمان است.

  ?????? ?????...
  کدام پشم سنگ مناسب برای عایق صوتی است
  سه شنبه, فروردين 12, 1399 by پشم سنگ آسام

  اگربخواهیم بدانیم که کدام پشم سنگ مناسب برای عایق صوتی است باید به این سوال پاسخ دهیم که آیا پشم سنگ مناسب برای عایق صوتی است؟ باید گفت که پشم سنگ در عین حال که عایق صوت و عایق ضد صدا است، جاذب صوت هم هستند ولی بعضی از عایق ها فقط عایق صوتی هستند ولی جذب صوت نمی کنند.

  ?????? ?????...
  چگونه یک دیوار را ضد صدا کنیم | راهنمای عایق صدا برای دیوار شما + فیلم
  دوشنبه, اسفند 12, 1398 by پشم سنگ آسام

  عایق بندی صوتی دیوار با عایق پشم سنگ ضد صدا از سر و صدای همسایگان جلوگیری می کند. همانطور که می دانید ، پشم سنگ همانند فوم پلی اورتان عایقی برای آلودگی صوتی است و حتی بهتر از آن است. در مورد خاص برای عایقکاری سر و صدای منازل (سر و صدای همسایگان) ، پشم سنگ گزینه پیشنهادی مناسبی است.

  ?????? ?????...
  ضریب جذب صوت پشم سنگ | جذب صوت به چه عواملی وابسته است؟
  دوشنبه, اسفند 12, 1398 by پشم سنگ آسام

  آلودگی صوتی می‌تواند در خواب، زمان استراحت و گفتگو اختلال ایجاد کند و موجب خستگی، عصبانیت، سردرد و استرس شود. تحقیقات نشان می‌دهند که سرو صدا یک نگرانی محیطی مهم برای اکثر مردم می‌باشد. همه ما نیاز به مهار و کاهش نویز و محافظت از خودمان از منابع نویز و صدا به منظور لذت بردن از زندگی سالم داریم. طراحی و عایق بندی صوتی و صدا می‌تواند تاثیر نویز روی زندگی ما را کاهش داده و کیفیت محیط زندگی ما را بهبود بخشد.

  ?????? ?????...
  پشم سنگ عایق صدا | خریداران برتر پشم سنگ در کشور
  شنبه, بهمن 12, 1398 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ عایق صدا از پرتقاضاترین عایق های امروزی می باشد که در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود.  استفاده از پشم سنگ عایق صدا هیچگونه آسیب و تهدیدی برای انسان و محیط زیست نداشته و استفاده از این عایق مجاز می باشد.

  ?????? ?????...
  خرید پشم سنگ اکوستیک، صادرات آن به سایر کشورها
  جمعه, آبان 24, 1398 by پشم سنگ آسام

  خرید پشم سنگ اکوستیک، جهت چه هدفی انجام می شود؟ پشم سنگ اکوستیک چیست و چه خصوصیات یا مزایایی دارد؟ چه دلیلی دارد که ما به دنبال خرید پشم سنگ اکوستیک باشیم؟ با خرید پشم سنگ اکوستیک چه چیزهایی عاید ما می شود که بتوان خرید آن را توجیه کرد؟ در پاسخ به این سوالات بهترین کار این است که با پشم سنگ اکوستیک آشنا شویم. وقتی بدانیم پشم سنگ اکوستیک چیست، به جواب تمامی این سوالات خواهیم رسید.

  ?????? ?????...
  ۸ نکته برای کنترل آلودگی صوتی ساختمان‌سازی‌ها
  جمعه, شهريور 01, 1398 by پشم سنگ آسام

  ساختمان‌سازی یکی از منابع مهم آلودگی صوتی در شهرهای مختلف جهان است که برای رفع آن در کشورهای مختلف از روش‌های نوینی استفاده می‌کنند اما متأسفانه در کشور ما قوانین مدونی برای کنترل آلودگی صوتی ناشی از فعالیت‌های ساختمانی تدوین نشده است.

  ?????? ?????...
  خرید و فروش پشم سنگ اکوستیک
  سه شنبه, مرداد 01, 1398 by پشم سنگ آسام

  فروش پشم سنگ اکوستیک به دلیل جلوگیری از نفوذ صدا زیاد است. از این نوع پشم سنگ در استدیو ها و ... استفاده می شود

  ?????? ?????...
  خریدار پشم سنگ برای استودیو
  چهارشنبه, تير 26, 1398 by پشم سنگ آسام

  خریدار پشم سنگ برای استودیو با مراجعه به سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین می تواند بصورت غیرحضوری کالای خود را تهیه کند.

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟