اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  مراحل هفتگانه نحوه بندکشی با نانو بندکشی کالیمورا
  چهارشنبه, شهريور 19, 1399 by پشم سنگ آسام

  نحوه بندکشی پشت بام، تراس، حمام و سرویس بهداشتی با نانو بندکشی کالیمورا را به شرحی ذیلا خواهد آمد به اطلاع کاربران محترم می رساند تا با مطالعه دقیق آن بتوانید بطور صحیح و اصولی بندکشی با نانو اجرا کنید:

  ?????? ?????...
  آب بندی ساختمان با عایق رطوبتی نانو | فروش در تبریز و آذربایجان شرقی
  شنبه, خرداد 24, 1399 by پشم سنگ آسام

  منظور از آب بندی با عایق رطوبتی نانو یعنی عایق کردن و ضد آب نمودن جایی یا شیئی در برابر نم و رطوبت با با عایق رطوبتی نانو است.

  آب بندی با با عایق رطوبتی نانو در ساختمان همان اجرای عایق کاری بام و دیوار و کف ساختمان ها، همچنین بدنه و کف استخر و بعضی زیر زمین ها در جاهایی که سفره های آب زیرزمینی بالاتر از آن می باشد، به منظور جلوگیری از رخنه آب صورت می ‌گیرد .

  ?????? ?????...
  پخش کننده ملات بندکشی نانو
  چهارشنبه, مهر 17, 1398 by پشم سنگ آسام

  پخش کننده ملات بندکشی نانو رطوبتی که جهت عایق کاری سرویس های بهداشتی، حمام، کف ساختمان و... استفاده می شود، با قیمت های مناسبی توسط تولید کننده آن در سراسر کشور عرضه می کند.

  ?????? ?????...
  خرید مواد نانو بندکشی کالیمورا
  دوشنبه, شهريور 04, 1398 by پشم سنگ آسام

  خرید مواد نانو بندکشی کالیمورا جهت سرویس های بهداشتی و هر مکانی که از کاشی و سرامیک استفاده می شود، از طریق شرکت های تولید کننده و سایت های آن ها امکان پذیر شده است.

  ?????? ?????...
  پخش کننده محلول بندکشی نانو
  يکشنبه, شهريور 03, 1398 by پشم سنگ آسام

  پخش کننده محلول بندکشی نانو بهترین نوع این محصولات را با طول عمر بالا و کیفیت عالی برای استفاده در بندکشی کاشی و سرامیک و هر مکانی که نیاز به بند کشی دارد، عرضه می کند.

  ?????? ?????...
  سایت فروش باکیفیت ترین عایق نانو بند کشی
  يکشنبه, فروردين 25, 1398 by پشم سنگ آسام

  عایق نانو بند کشی از طریق سایت های فروش در بازار های امروزی معامله می شوند. باکیفیت ترین این محصولات از طریق تولید کنندگان در دسترس مشتریان قرار می گیرد تا نیاز بازار ها بر طرف شود.

  ?????? ?????...
  فروش عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی جدید از تکنولوژی در آذربایجان شرقی
  سه شنبه, دي 18, 1397 by پشم سنگ آسام

  اساسا منظور از عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی چیست که در تعداد زیادی از سایت ها آمده است و چرا این نوع عایق بهتر از سایر عایق ها است؟

  ?????? ?????...
  ملات بندکشی نانو رطوبتی: (ارزانترین قیمت در تبریز)
  يکشنبه, دي 16, 1397 by پشم سنگ آسام

  ملات بندکشی نانو رطوبتی و عایق رفع نم نانویی چه مزایایی دارد؟ نگران نم سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه هستید؟ عایق رطوبتی نانو برای آب بندی چطور عمل می کند؟ نحوه اجرا آب بندی چطور است؟

  ?????? ?????...
  فرق مواد نانو بندکشی کالیمورا با پودرهای بندکشی بازار
  سه شنبه, آذر 27, 1397 by پشم سنگ آسام

  پودرهای بندکشی که در بازار هست آیا نانو هستند؟ مزیت محلول بند کشی نانو نسبت به این پودرها چیست؟ فرق مواد نانو بندکشی کالیمورا با پودرهای بندکشی بازار چه می باشد؟ عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی چه تاثیری در زیر کاشی ها و سرامیک های حمام و سرویس بهداشتی می گذارد که از سایر مواد بندکشی مناسب است؟

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟