اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  23 کاربرد عایق رطوبتی نانو در عایق کاری صنایع | فروش در آذربایجان شرقی و تبریز
  چهارشنبه, ارديبهشت 03, 1399 by پشم سنگ آسام

  از آنجائیکه عایق رطوبتی نانو (Nano Moisture Insulation) به علت ریز بودن مولکول های که در حد میکرو می باشد و به خوبی در داخل و عمق هر نوع بتنی نفوذ می کند و نسبت به سایر عایق های رطوبتی تاثیر قابل توجهی در جلوگیری از نفوذ و نشت آب در ساختمان دارد لذا مردم استقبال خوبی از آن می نمایند.

  ?????? ?????...
  عایق رطوبتی نانو بجای ایزوگام و قیر (ارزانترین قیمت)
  چهارشنبه, بهمن 02, 1398 by پشم سنگ آسام

  می خواهم زیرزمین ساختمانم را با ایزوگام عایقکاری کنم که استاد کارم پیشنهاد دادند از عایق رطوبتی نانو بجای ایزوگام و قیر استفاده کنم آیا مصلحت می دانید؟ نحوه عایق کاری با عایق نانو بجای ایزوگام و قیر چطور است؟ عایق نانو بجای ایزوگام و قیر به قیمت مناسب ارائه می شود؟

  ?????? ?????...
  عرضه کننده عایق نانو بجای ایزوگام
  چهارشنبه, شهريور 06, 1398 by پشم سنگ آسام

  عرضه کننده عایق نانو بجای ایزوگام که دارای ویژگی های برتر عایقی نسبت به ایزوگام است، توسط تولید کننده های برتر نانو مواد در کشور تولید و با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه عرضه می گردد.

  ?????? ?????...
  مرکز خرید عایق نانو رطوبتی ملاتی با شرایط ویژه
  شنبه, فروردين 24, 1398 by پشم سنگ آسام

  عایق نانو رطوبتی ملاتی با شرایط ویژه از طریق ویژه از طریق مراکز خرید مورد داد و ستد قرار می گیرد. این محصولات با توجه به لیست هایی قیمتی که ارائه می شود به فروش می رسد.

  ?????? ?????...
  آموزش ده مرحله ای آب بندی استخر با نانو ملاتی
  سه شنبه, فروردين 20, 1398 by پشم سنگ آسام

  نحوه آب بندی استخر با نانو ملاتی چطور است؟ مواد نانو با چه مواد دیگری ترکیب می شود؟ نسبت هر یک از عایق رطوبتی نانو با سایر مواد چقدر است؟ چه اصولی را در آب بندی استخر با نانو رطوبتی ملاتی رعایت کنیم؟

  ?????? ?????...
  نرخ آخرین قیمت عایق نانو بجای ایزوگام + جدید
  سه شنبه, اسفند 28, 1397 by پشم سنگ آسام

  برای عایق رطوبتی پشت بام و مواد جایگزین ایزوگام از چه نوع عایق نانو می توان استفاده کرد؟ قیمت عایق نانو بجای ایزوگام چقدر است؟ عایق نانو رطوبتی سه کاره بهتر است یا عایق ملاتی؟ برای 170 متر پشت بام چه مقدار مواد نانو می توانی استفاده کرد؟

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟