اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  انتخاب چسب کاشی؛‌ 8 نکته مهم برای انتخاب چسب کاشی نانو
  يکشنبه, مرداد 12, 1399 by پشم سنگ آسام

  همه می دانیم داشتن آرامش اهمیت فوق العاده ای دارد. بنابراین باید در تهیه چسب کاشی که یکی از مصالح برجسته و ضروری و پر کاربرد برای نصب کاشی در ساختمان است دقت بیشتری کنید.

  چسب کاشی جهت نصب کاشی و سرامیک بر روی دیوار های گچی، قطعات پیش ساخته، بتنی، سنگ، آجر، سیمانی، موزاییک، دیوارهای کاشی کاری شده، کاربرد دارد.  این مطلب به شما برای انتخاب بهترین چسب کاشی کمک می کند.

  ?????? ?????...
  عرضه عایق رطوبتی و حرارتی نانو
  پنجشنبه, شهريور 14, 1398 by پشم سنگ آسام

  عرضه عایق رطوبتی و حرارتی نانو نیز با مناسب ترین قیمت و کیفیت فوق العاده نیز برای مصارف گوناگونی برای مردم عزیز کشورمان نیز توزیع و پخش می گردد.

  ?????? ?????...
  خرید عایق صدا نانو کالیمورا
  پنجشنبه, شهريور 07, 1398 by پشم سنگ آسام

  خرید عایق صدا نانو کالیمورا که برای حذف صدا های مزاحم موجود در ساختمان که از طبقات مختلف ایجاد می شود، طراحی شده است. عایق نانو کالیمورا در کاربرد های مختلفی استفاده می شود. در متن زیر با آن ها آشنا خواهید شد.

  ?????? ?????...
  فروشنده عایق های رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی
  پنجشنبه, خرداد 09, 1398 by پشم سنگ آسام

  عایقهای رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی بر پایه آب می باشد که نوعی عایق رطوبتی است و در کلیه سطوح استفاده می گردد و با چسبندگی بالایی می باشد که از ایجاد شدن و باز شدن ترک ها نیز جلوگیری می گردد.

  ?????? ?????...
  عرضه کننده عایق صوتی نانویی
  پنجشنبه, خرداد 02, 1398 by پشم سنگ آسام

  عرضه کننده عایق صوتی نانویی که انواع عایق های صوتی را به طرق و شکل های مختلفی با قیمت بسیار مناسب و با صرفه برای هموطنان گرامی ارائه می نماید.

  ?????? ?????...
  معرفی انواع عایق ساختمانی در بازار
  چهارشنبه, فروردين 14, 1398 by پشم سنگ آسام

  در این نوشته در رابطه با انواع عایق ساختمانی از جمله عایق حرارتی ، عایق رطوبتی و عایق صوتی توضیحی ارائه می شود . در ادامه جزییات اجزا و متریال های انواع مختلف عایق حرارتی ، عایق رطوبتی و عایق صدا را بررسی و مزایا و معایب هر یک تشریح می گردد.

  ?????? ?????...
  قیمت عایقهای رطوبتی و حرارتی نانو به صورت انبوه
  پنجشنبه, اسفند 16, 1397 by پشم سنگ آسام

  عایقهای نانو رطوبتی و حرارتی و صوتی در بازار ها معمولا به طور عمده به فروش گذاشته می شود. دلیل اصلی این امر کارایی زیادی است که این محصولات در زمینه های مختلفی دارند.

  ?????? ?????...
  ویژگی ها و مزایای عایق نانو حرارتی صوتی و رطوبتی(سه کاره)
  دوشنبه, دي 03, 1397 by پشم سنگ آسام

  ویژگی ها و مزایای عایق نانو حرارتی صوتی و رطوبتی(سه کاره) کالیمورا چیست؟ موارد کاربرد عایق نانو حرارتی صوتی و رطوبتی(عایق سه کاره) در کجا است؟ پشم سنگ و عایق نانویی سه کاره چه وجه تشابه و تفاوتی با همدیگر دارند؟ روش استفاده از عایق نانویی. صوتی، حرارتی و رطوبتی چگونه است؟

  ?????? ?????...
  عایق نانو بجای ایزوگام برای مرغداری(حرارتی و رطوبتی)
  شنبه, دي 01, 1397 by پشم سنگ آسام

  یک مرغداری که ساختمان دو طبقه دارد طبقه ی بالا یک راهرو دارد و ابعاد آن  یک متر و نیم در ۳۰ متر هست و کف آن را پودر سنگ با سیمان سیاه کشیده شده است قرار بود که برای آب بندیش ایزوگام نصب شود ولی عایق نانو حرارتی، صوتی و رطوبتی را پیشنهاد شد .از شما میخواهم که مرا برای آب بندیش راهنمایی کنید؟

  ?????? ?????...
  نانو عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی (سه کاره)+قیمت
  چهارشنبه, آذر 21, 1397 by پشم سنگ آسام

  تحمل درجه حرارت نانو عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی (سه کاره) نانو چقدر است؟ برای جلوگیری از تبادل انرژی گرمایی با محیط در بدنه کوره ها  می توانیم از عایق حرارتی نانو کالیمورا استفاده کنیم؟ آیا با عایق رطوبتی و حرارتی نانو امکان عایق حرارتی تانکر قیر وجود دارد؟ 

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟