اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  لیست قیمت پشم سنگ تخته ای | پر فروش ترین های آن کدام است؟
  شنبه, بهمن 05, 1398 by پشم سنگ آسام

  لیست قیمت پشم سنگ تخته ای در مشهد و تهران , حتی در استانهای مختلف به علت هزینه های متفرقه متفاوت است. پشم سنگ ها انواع مختلفی دارند و در موارد مختلفی استفاده می شود. پشم سنگ ها از مواد معدنی آتشفشانی سنگ آذرین تهیه می شوند و عایق حرارتی و صوتی هستند. پر فروش ترین پشم سنگ ها تخته ای هستند. 

  ?????? ?????...
  ابعاد پشم سنگ تخته ای | تولید پشم سنگ در سایز های مختلف
  چهارشنبه, آذر 27, 1398 by پشم سنگ آسام

  ابعاد پشم سنگ تخته ای از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که با افزایش ضخامت عایق شاهد افزایش مقاومت آن نیز خواهیم بود. عایق های تخته ای با توجه به کیفیتی که دارند قیمت مناسبی داشته و امکان خرید آنها برای همگان وجود خواهد داشت و البته عایق تخته ای تنها یک نوع از انواع مختلف پشم سنگ ها می باشد.

  ?????? ?????...
  پشم سنگ تخته ای سپاهان | تولیدات پشم سنگ در اشکال مختلف
  چهارشنبه, مهر 03, 1398 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ تخته ای سپاهان یکی از نمونه های تولیدی پشم سنگ در شرکت سپاهان اصفهان به شمار می رود. می توانید با خرید این پشم سنگ ها به راحتی در ساختمان ها استفاده نمایید. این پشم سنگ ها در اصل عایق های صوتی و حرارتی عالی هستند. و ضد آتش بوده و دارای مقاومت بالایی نیز می باشند.

  ?????? ?????...
  خرید و فروش پشم سنگ تخته ای
  شنبه, شهريور 09, 1398 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ تخته ای یا همان عایق تخته ای یکی از بهترین محصولات عایق حرارتی می باشد که برای انواع کاربردهای مقاومت حرارتی و صوتی به کار برده می شود.

  ?????? ?????...
  پشم سنگ در تبریز و آذربایجان شرقی
  دوشنبه, مرداد 21, 1398 by پشم سنگ آسام

  استفاده از مصالحی که دوام و طول عمر بالایی دارند بر پایداری ساختمان تاثیر مثبت می گذارند، در واقع پایداری ساختمان تابعی از دوام و طول عمر مصالح بکار رفته در آن می باشد. استفاده از پشم سنگ در تبریز و آذربایجان شرقی رایج شده است و رفته رفته در ساختمان سازی تبدیل به فرهنگ می شود.

  ?????? ?????...
  لیست قیمت فروش پشم سنگ تخته ای
  يکشنبه, مرداد 20, 1398 by پشم سنگ آسام

  از پشم سنگ تخته ای برای عایق حرارتی، عایق صدا و ایمنی حریق دیوارهای حایل دو واحد مسکونی و آپارتمانی و سقفی واحد ها و اتاق های زیر شیروانی و نیز برای عایق ایمنی آتش شوزی ساختمان استفاده می شود.

  ?????? ?????...
  پشم سنگ تخته ای
  پنجشنبه, مرداد 10, 1398 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ تخته ای یا فنوپانل که برای عایق حرارتی، عایق صدا، ضد حریق دیوارهای حایل دو واحد مسکونی و در انواع صنایع استفاده می شود و به صورت سخت و نیمه سخت تولید می شود و بیشتر برای سطوح صاف کاربرد دارد. نصب راحت و سبک بودن و عایق صوتی بالا تقاضا برای این محصول را زیاد کرده است.

  ?????? ?????...
  مرکز پخش پشم سنگ تخته ای
  چهارشنبه, تير 19, 1398 by پشم سنگ آسام

  مراکز پخش انواع پشم سنگ ها دارای انواع مختلف خرارتی،صوتی و تخته ای می باشند که متناسب با مصارف مورد نیز مشتری به فروش می رسند.

  ?????? ?????...
  لیست قیمت عایق پشم سنگ تخته ای
  چهارشنبه, خرداد 08, 1398 by پشم سنگ آسام

  لیست قیمت عایق پشم سنگ تخته ای در بازارهای حضوری و غیر حضوری برای مشتریان و هموطنان ارجمند ارائه و پشم سنگ تخته ای توزیع می گردد.

  ?????? ?????...
  فروشگاه پشم سنگ 10 سانتی دانسیته 150 تخته‌ای
  چهارشنبه, اسفند 08, 1397 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ‌ها با اینکه امروزه انواع مختلفی دارند؛ اما همه آن ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی و انتقال صدا بین دیواره، سقف و کف می‌شود. پشم سنگ در واقع یک عایق حرارتی و صوتی است که تحمل گرمایی آن با دمای 700 درجه و نقطه ذوب 1300 درجه است 

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟