اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  خرید پشم سنگ لحافی
  چهارشنبه, آبان 22, 1398 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ لحافی یکی از پرفروش ترین انواع پشم سنگ است . شما میتوانید این محصول را با کیفیت عالی و نازلترین قیمت از مرکز فروش پشم سنگ آسام خریداری کنید . کسب رضایت نهایت هدف تولیدی آسام می باشد . افتخار آن را دارد که با تجربه ی کافی در این زمینه در خدمت شما باشد .

  ?????? ?????...
  عایق پشم سنگ لحافی | فروش آن با مناسب ترین قیمت بازار
  شنبه, آبان 18, 1398 by پشم سنگ آسام

  کسانی که اهل صنعت ساختمانی هستند و با مصالح مختلف سر و کار دارند قطعاً این جمله که عایق پشم سنگ لحافی یک عایق حرارتی و صوتی کاربرد است زیاد به گوششان خورده است. این ماده که از ترکیب دو الیاف پشم سنگ مقاوم با روکش فویل آلومینیوم ساخته شده است یکی از پرفروش ترین محصولات ساختمانی است که فروش آن با مناسب ترین قیمت بازار همراه است .

  ?????? ?????...
  پشم سنگ لحافی رزین دار، موارد استفاده این محصول چه می باشد؟
  چهارشنبه, مهر 24, 1398 by پشم سنگ آسام
  پشم سنگ لحافی رزین دار نوعی پشم سنگ رول مانند است که با لایه ای از آلومینیوم و یا کاغذ کرافت پوشیده است. این نوع پشم سنگ برای استفاده در سقف کاذب، زیر شیروانی، کانالهای تهویه، لوله های آب سرد و گرم و یا برج های خنک کننده بکار میرود. مرکز فروش پشم سنگ آسام بزرگترین مرکز خرید و فروش پشم سنگ در ایران شناخته می شود.
  ?????? ?????...
  قیمت پشم سنگ لحافی | مهمترین ویژگی های مرغوب ترین آنها چیست؟
  دوشنبه, مهر 22, 1398 by پشم سنگ آسام

  قیمت پشم سنگ لحافی به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله این موارد می توان به ضخامت و وزن آن اشاره کرد. یک پشم سنگ مرغوب باید از عبور هرگونه حرارت جلوگیری کرده و علاوه بر این مورد صدا را نیز از خود عبور ندهد. جهت خرید این عایق راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که بهترین روش خرید را می توان مراجعه به فروشگاه های اینترنتی دانست.

  ?????? ?????...
  پشم سنگ در تبریز و آذربایجان شرقی
  دوشنبه, مرداد 21, 1398 by پشم سنگ آسام

  استفاده از مصالحی که دوام و طول عمر بالایی دارند بر پایداری ساختمان تاثیر مثبت می گذارند، در واقع پایداری ساختمان تابعی از دوام و طول عمر مصالح بکار رفته در آن می باشد. استفاده از پشم سنگ در تبریز و آذربایجان شرقی رایج شده است و رفته رفته در ساختمان سازی تبدیل به فرهنگ می شود.

  ?????? ?????...
  ارزان ترین قیمت پشم سنگ لحافی
  جمعه, مرداد 11, 1398 by پشم سنگ آسام

  قیمت پشم سنگ لحافی در بازار چند است؟ آیا مرکزی را سراغ دارید که بتوان از طریق آن به ارزان ترین پشم سنگ که از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارد دسترسی پیدا کرد؟ سایت بازار پشم سنگ ایران عرضه کننده چگونه محصولاتی است؟
   

  ?????? ?????...
  فروش پشم سنگ لحافی فنوفلت
  چهارشنبه, مرداد 09, 1398 by پشم سنگ آسام

  از بین عایق های حرارتی و صوتی، پشم سنگ لحافی فنوفلت یکی از ظریف ترین و ضعیف ترین نوع پشم است که جایگزینی برای پشم شیشه می باشد؛ و در دو نوع روکش آلومینیومی و ساده تولید می شود که نوع آلومینیومی آن پر کاربرد و برای محیط های مرطوب کارایی دارد. ضریب انتقال حرارت پایینی دارد و نصب راحت و وزنی سبک دارد.
   

  ?????? ?????...
  پشم سنگ لحافی رزین دار رولی فویلدار قیمت فروش کارخانه
  شنبه, آذر 03, 1397 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ لحافی رزین دار رولی فویلدار قیمت فروش کارخانه دارد که توسط کارخانه تولید کننده آن قیمت گذاری می شود. عایق‌ها از نظر کاربری به عایق‌های حرارتی و برودتی، ضد حریق و صوتی تقسیم می‌شوند.

  ?????? ?????...
  فروش پشم سنگ لحافی با روکش کاغذ کرافت رزین دار رول
  يکشنبه, تير 24, 1397 by پشم سنگ آسام

  فروش پشم سنگ لحافی با روکش کاغذ کرافت رزین دار رولی چه نفعی به خریدار دارد؟ پشم سنگ چه نیاز مردم را برآورده می کند؟ و چه تاثیری در ساختمان و زندگی شما دارد؟

  ?????? ?????...
  فروش عایق حرارتی پشم سنگ فویلدار در عجبشیر
  دوشنبه, ارديبهشت 17, 1397 by پشم سنگ آسام

  استفاده از عایق حرارتی پشم سنگ باعث ایجاد تعادل انرژی می شود. به حفاظت از طبیعت کمک می کند، پشم سنگ فویلدار به عنوان عایق حرارتی موجب کاهش مقدار مصرف انرژی در یک ساختمان برای گرمایش و خنک کننده مصرف می شود.

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟