اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
  قیمت پشم سنگ لوله ای مخصوص صدای فاضلاب سرویس بهداشتی
  يکشنبه, مرداد 26, 1399 by پشم سنگ آسام

  با توجه به اینکه سرویس هاي بهداشتی و حمام نیاز به تخلیه فاضلاب دارند، تخلیه فاضلاب سرویس بهداشتی در اکثر موارد در لوله های آب و فاضلاب سرویس بهداشتی و حمام و پشت بام صدای ناهنجار تولید می کند که پشم سنگ لوله ای می تواند مانع انتقال صدای  فاضلاب سرویس بهداشتی شود ضمن اینکه بایستی یک سیستم لوله کشی جداگانه جهت این امور در نظر گرفت.

  ?????? ?????...
  قیمت پشم سنگ لوله ای ایزوپایپ در بازار
  يکشنبه, آذر 11, 1397 by پشم سنگ آسام

  نکات مهمی که باید در خصوص پشم سنگ ایزوپایپ و قیمت پشم سنگ لوله ای ایزوپایپ بدانید چیست؟ چرا از پشم سنگ ایزوپایپ باید استفاده کنیم؟ مزیت‌های اصلی پشم سنگ لوله ای نسبت به بقیه عایق ها چه می باشد؟

  ?????? ?????...
  قیمت عایق پشم سنگ لوله ای در سراسر کشور
  چهارشنبه, خرداد 02, 1397 by پشم سنگ آسام

  عایق پشم سنگ لوله ای برای این که فرم و شکل لوله را داشته باشد مقداری رزین به آن اضافه می کنیم و در دانسیته های 120 تا 160 کیلوگرم بر متر مکعب وبا ضخامت و قطر های متفاوت ودر کوره های مخصوصی با درجه حرارتی مشخص تولید می گردد .

  ?????? ?????...
  فروش انواع پشم سنگ عایق لوله ای روکش آلومینیم در سردشت
  يکشنبه, ارديبهشت 02, 1397 by پشم سنگ آسام

  لوله ها و کانالها و باید در عایق پشم سنگ لوله ای با روکش آلومینیم یا کاغذ کرافت و یا بدنه آنها پیچیده شود تا انتقال صدا و انتشار صوتی به حداقل برسد.

  ?????? ?????...
  قیمت فروش عایق پشم سنگ لوله ای در مهاباد
  شنبه, فروردين 25, 1397 by پشم سنگ آسام

  مزایای عایق پشم سنگ لوله ای تاسیسات را تمام صاحبان صنایع واقف هستند. عایق لوله ای پشم سنگ مانع از دست دادن حرارت در سیستم های گرمایشی و تامین آب گرم می شود.

  ?????? ?????...
  عایق پشم سنگ لوله در تبریز و اردبیل
  جمعه, فروردين 24, 1397 by پشم سنگ آسام

  پشم سنگ لوله ای و پتویی غیر قابل احتراق و آتش نمی گیرد لذا یک عایق مناسب حرارتی برای لوله های ساختمانی و صنایع و دودکش ها و کانال های هوا در ساختمان ها است.

  ?????? ?????...
  خرید پشم سنگ عایق بندی لوله های بخار در آذربایجان شرقی
  سه شنبه, فروردين 21, 1397 by پشم سنگ آسام

  در عایق بندی لوله های بخار وضعیت عایق‌بندی لوله‌ها حامل بخار تاثیر زیادی بر حفظ انرژی در لوله دارد. صرفه جویی در هزینه و نرخ از دست دادن گرما در لوله‌ها با عایق پشم سنگ اولین گام در بهبود این هزینه‌ها هستند.

  ?????? ?????...
  قیمت خرید عایق پشم سنگ لوله ای در میانه
  يکشنبه, فروردين 19, 1397 by پشم سنگ آسام

   پشم سنگ لوله‌ ای در صنایع مختلف در یک محدوده دمایی گسترده برای هوای سرد، آب، بخار، بخار و خطوط لوله نفت مورد استفاده قرار می‌گیرند. این امر برای بخار صنعتی و خطوط لوله فرآوری در پالایشگاه‌ها، کارخانه‌های شیمیایی، پتروشیمی، داروسازی و گیاهان دارویی کاربرد دارد. 

  ?????? ?????...
  خرید و فروش عایق پشم سنگ لوله ای
  شنبه, فروردين 18, 1397 by پشم سنگ آسام

  از عایق پشم سنگ لوله ای برای عایق حرارتی تجهیزات با دماهای بسیار بالا، تاسیسات، لوله‌ها و خطوط لوله استفاده می‌شود و همچنین برای جلوگیری از آتش‌سوزی تجهیزات صنعتی و تاسیسات ساختمان‌ها بکار برده می‌شود.

  ?????? ?????...
  خرید و فروش پشم سنگ عایق لوله ای ایزوپایپ در قزوین
  سه شنبه, فروردين 14, 1397 by پشم سنگ آسام

  انواع عایق حرارتی لوله پشم سنگ به منظور تامین عایق حرارتی و آکوستیک طراحی شده‌است، که آنرا حسب در خواست مشتری می توان با یک فویل آلومینیومی روکشی نمود.

  ?????? ?????...
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟