اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 252  |   تعداد بازدیدها: 2401   |   تاریخ درج: سه شنبه, اسفند 29, 1396

 

خرید و فروش ضایعات پشم سنگ به قیمت مناسب

پشم سنگ ضایعات و یا همان ضایعات پشم سنگ بر گرفته شده از دور ریز ها و برش های کنار پانل پشم سنگ در کارخانه تولید پشم سنگ به وجود می آید.


پشم سنگ ضایعات و یا همان ضایعات پشم سنگ بر گرفته شده از دور ریز ها و برش های کنار پانل پشم سنگ در کارخانه تولید پشم سنگ به وجود می آید.
می توان این نوع ضایعات را پس از طی مراحلی با خرد کردن ضایعات یا بدون خرد کردن  این نوع، به عنوان عایق در صنایع مختلف و موارد مختلف به کار برد .
ضایعات پشم سنگ در تولید لنت ترمز ماشین , پرکردن جداره های کوره , کف سازی سوله ها , سردخانه ها , موادی که به ازبست احتیاج دارد مانند پارچه های نسوز و به عنوان رنگ اپوکسی و … کاربرد دارند.

ضایعات پشم سنگ در کارخانه های تولیدی پشم سنگ مانند کوهی از پشم های نیمه بریده شده و فاقد شکل می باشد که پس از درخواست فروش از کارخانه مورد نظر، ضایعات را داخل گونی های بزرگی ریخته و آماده می کنند که پس از بارگیری و باسکول شدن برای شما خریدار گرامی ارسال می گردد.
قابل توجه است که این نوع عایق را هم واسطه ها خریداری کرده و بعد از طی کردن مراحل خرد کردن , ضایعات را خرد کرده و می فروشند,
قیمت ضایعات پشم سنگ بسیار پایین تر از عایق پشم سنگ  می باشد در صورتی که خواص عایق بودن ضایعات هیچ تفاوتی با محصول عایق پشم سنگ ندارد وتنها تفاوتی که دارد قیمت پایین تر و ارزان تر محصول می باشد.
منبع: آرمان عایق


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:

نظرات (0)

 
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟