اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 256  |   تعداد بازدیدها: 896   |   تاریخ درج: پنجشنبه, فروردين 02, 1397   |   ساعت: 01:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

قیمت پشم سنگ عایق بندی ساختمان در نواحی سردسیر و گرمسیر

امروزه مهندسین ساختمان در موقع احداث ساختمان عایقبندی صوتی و حرارتی را مورد توجه قرار می دهند. البته بسیار هستند مهندسینی که در این امر دقت نظر ندارند 


امروزه مهندسین ساختمان در موقع احداث ساختمان عایقبندی صوتی و حرارتی را مورد توجه قرار می دهند. البته بسیار هستند مهندسینی که در این امر دقت نظر ندارند ولی آنطور که در مقررات ملی ساختمان آمده عمدتا سعی می شود عایقبندی اصولی صورت گیرد. لذا عده ای از مهندسین به درستی از عایق پشم سنگ در ساختمان و در صنایع بر اساس نیازمندی های خاص از پشم سنگ استفاده می کنند تا اثرات موثری که این محصولات در عملکرد حرارتی و صوتی دارد بهره مند شوند.
به عنوان مثال انواع عایق بندی پشت بام برای پشت بام وجود دارد که هر یک متخصصان بر اساس تخصص خود جزئیات عایق بندی پشت بام را برنامه ریزی و اجرا می کنند که یکی از این روش ها،عایق بندی ساختمان ها با پشم سنگ است.
البته بدیهی است که براس بهره مندی مفید بایستی به ضخامت و دانسیته ( چگالی و تراکم ) آن توجه ویژه داشت تا به مقصود خود رسید. و قیمت عایقبندی نیز بر اساس آن پارامتر ها متغییر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


مقالات مرتبطی وجود ندارد
Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟