اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 281  |   تعداد بازدیدها: 1230   |   تاریخ درج: سه شنبه, فروردين 21, 1397   |   ساعت: 06:54 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

خرید پشم سنگ عایق بندی لوله های بخار در آذربایجان شرقی

در عایق بندی لوله های بخار وضعیت عایق‌بندی لوله‌ها حامل بخار تاثیر زیادی بر حفظ انرژی در لوله دارد. صرفه جویی در هزینه و نرخ از دست دادن گرما در لوله‌ها با عایق پشم سنگ اولین گام در بهبود این هزینه‌ها هستند.


در عایق بندی لوله های بخار با پشم سنگ وضعیت عایق‌بندی لوله‌ها حامل بخار تاثیر زیادی بر حفظ انرژی در لوله دارد. صرفه جویی در هزینه و نرخ از دست دادن گرما در لوله‌ها با عایق پشم سنگ اولین گام در بهبود این هزینه‌ها هستند.
در برخی شرایط عایق کاری لوله های بخار بصورت  سنتی در محل مناسب نیست. یکی از این شرایط زمانی است که امکان نیاز به بازرسی سطوح لوله بخار بسیار بالا است. به کرات، هنگامی که بازرسی لوله رخ می‌دهد، گاهی پیش می آید که لوله ها در چندین نقطه به همدیگر متصل شوند  و این اتصال عایق کاری عایق لوله بخار را با مشکل روبرو می کند و بعضی از عایق ها به سختی به همدیگر  وصل می‌شوند تا هم عایقبندی صورت گیرد و هم دسترسی به سطح لوله حاصل شود.  و گاهی این وضعیت موجب فاصله هایی در محل عایقبندی صورت گیرد که این فاصله‌های عایق‌بندی موجب می شود که گرمای با ارزش از بین برود . اینجاست که عایقبندی بخوبی صورت نمی گیرد
و نیز این امر موجب می شود عایق کردن لوله بخار با پشم سنک استاندارد نباشد و خطر خوردگی لوله افزایش می یابد.
در اغلب محیط‌هایی است که در آن خوردگی یک تهدید بسیار بالا است که بازرسی مکرر مورد نیاز است. برای مثال، لوله‌کشی در سکوهای نفتی دور از ساحل و تاسیسات تصفیه آب باید با رطوبت و کلرید زیادی مبارزه شود، در این شرایط حساس عایق‌بندی لوله بخار از ضروریات است.

مزایای پشم سنگ لوله ای،  فروش پشم سنگ لوله ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


مقالات مرتبطی وجود ندارد
Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟