اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 306  |   تعداد بازدیدها: 1407   |   تاریخ درج: چهارشنبه, فروردين 29, 1397   |   ساعت: 03:30 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

قیمت انواع عایق پشم سنگ در ملکان

نحوه تولید پشم سنگ و مواد تشکیل دهنده آن چطور است و از چه مواد اولیه تولید می شود؟ این پشم سنگ به عنوان عایق ساختمانی و صنعتی از مذاب سنگ های طبیعی آذرین ساخته می شود.


نحوه تولید پشم سنگ و مواد تشکیل دهنده آن چطور است و از چه مواد اولیه تولید می شود؟
(استاندارد شماره ملی ۸۴۸۰ بند ۴-۱۶-۲ ایران)
این پشم سنگ به عنوان عایق ساختمانی و صنعتی از مذاب سنگ های طبیعی آذرین ساخته می شود. ماده اولیه آن سنگ بازالت است که از گروه سنگ های آذرین می باشد که بازمانده تفاله های آتش فشانی است. برای تولید ابتدا در دمای ۱۵۰۰درجه، بازالت را ذوب کرده و سپس الیاف با ضخامت ۶ میکرون از آن بدست می آید. دانسیته عایق پشم سنگ حسب در خواست مشتری و تقاضای بازار تعیین و تولید می شود عایق صوتی این محصول بسیار مناسب است. باعث خوردگی در مصالح ساختمانی نمی شود. الیاف پشم سنگ از طرف سازمان بهداشت جهانی بی ضرر تشخیص داده شده است و براساس استاندارد سازمان بهداشت اروپا استنشاق هوایی که حاوی حداکثر ۵ میلیگرم در مترمکعب ذره باشد در ۸ساعت در روز بلامانع است و با محیط زیست نیز سازگار است.
قابلیت اشتعال نداشته و مقاومت تا حدود ۴ساعت در برابر شعله را دارد در اثر آتش سوزی گاز سمی تولید نمی کند و تا c1000 مقاومت دارد. در استاندارد های جهانی به عنوان عایق مطلوب ضد حریق توصیه شده است.
این محصول به صورت فله ای،تخته ای و لحافی و پتویی و لوله ای در بازار موجود است برای خرید عایق پشم سنگ میتوان به عاملین فروش مراجعه نمود.

منبع: وبلاک عایق آنلاین

منبع: http://rockwools.ir

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


مقالات مرتبطی وجود ندارد
Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟