اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 317  |   تعداد بازدیدها: 1136   |   تاریخ درج: يکشنبه, ارديبهشت 02, 1397   |   ساعت: 01:30 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

فروش انواع پشم سنگ عایق لوله ای روکش آلومینیم در سردشت

لوله ها و کانالها و باید در عایق پشم سنگ لوله ای با روکش آلومینیم یا کاغذ کرافت و یا بدنه آنها پیچیده شود تا انتقال صدا و انتشار صوتی به حداقل برسد.


لوله ها و کانالها و باید در عایق پشم سنگ لوله ای با روکش آلومینیم یا کاغذ کرافت و یا بدنه آنها پیچیده شود تا انتقال صدا و انتشار صوتی به حداقل برسد. محدوده عایق بندی لوله و کانال متناسب با لوله ها و هر کانال گرد و مستطیلی با اندازه های مختلف است. عایق بندی با پشم سنگ برای لوله ها و کانال ها عملکرد عالی در جلوگیری انتشار صدا را فراهم می کند، زیرا عایق دارای لبه ی انعطاف پذیری است که به گوشه ها و محل های ثابت خم می شود بدون اینکه ضخامت آن کاهش یابد.
ضمن اینکه مانع هدایت گرمای شدید و جلوگیری از گسترش آتش در مواقع آتش سوزی به بخش های دیگر داخل ساختمان می شود و تا دو ساعت مقاومت در برابر آتش را فراهم می نماید.
ارائه قیمت عایق پشم سنگ لوله ای برای تهیه این نوع عایق لوله ای و سایر انواع عایق برای عایق بندی موتورخانه به صورت اینترنتی از طریق این سایت برای دسترسی آسان کاربران فراهم آمده است.
منبع: http://rockwools.ir

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟