اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 383  |   تعداد بازدیدها: 1227   |   تاریخ درج: دوشنبه, خرداد 07, 1397   |   ساعت: 07:41 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

قیمت انواع عایق پشم سنگ

بیش از 50 سال است که عایق پشم سنگ برای عایق بندی تاسیسات حرارتی و رطوبتی تولید میشود. به عبارت فن آوری و پیشرفت در امر تولیدات، ساخت عایق پشم سنگ به نحو گسترده ای در معرض بهبود قرار گرفته است.


بیش از 50 سال است که عایق پشم سنگ برای عایق بندی تاسیسات حرارتی و رطوبتی تولید میشود. به عبارت فن آوری و پیشرفت در امر تولیدات، ساخت عایق پشم سنگ به نحو گسترده ای در معرض بهبود قرار گرفته، اما اساس تولید آن عملا بدون تغییر باقی مانده است. مواد خام به کار گرفته شده در ساخت پشم سنگ عبارتند از: سنگ های طبیعی مانند بازالت به علاوه ذغال سنگ هایی که برای سوخت از آنها استفاده میشود. این دو ماده در داخل کوره ای قرار میگیرد که در سراسر آن، جریان هوا در حال وزش بر روی ذغال سنگ های در حال سوختن است و تحت این شرایط، افزایش دما حتی بیش از 1600 درجه سانتی گراد میرسد. در این مرحله سنگ های آذرین به شکل گداخته در کف کوره ته نشین شده و گداخته ها از کف کوره به درون یک گرداننده دوار که به سرعت در حال چرخش هستند، جاری میشود. آنگاه رشته های گداخته شده که به صورت تارهای طویل و باریک درآمده است، تحت هوادهی دریک کوره هوای سرد خنک میشود. به همراه این جریان هوا، ملاط چسبنده ای به این رشته ها اضافه گردیده و تارهای تولید شده به صورت توده های حجیم توسط یک تسمه نقاله به بیرون از قسمت گرداننده های دوار، حمل میشود. این مواد حجیم ابتدا به وسیله یک دستگاه پرس سنگین کاملا فشرده شده و پس از مرتب شدن در نهایت به شکل قالب های معین، برش داده میشود. یکی از جنبه های تولید پشم سنگ این است که الیاف در یک سطح افقی قرار میگیرد و به همین دلیل کاربرد آن در باغبانی حائز اهمیت است. پشم سنگ و پشم شیشه ای مخصوص عایق بندی برای مقاصد باغبانی قابل استفاده نیست. با این وجود میتوان با انجام اصلاحات و تغییراتی در پروسه تهیه این ماده، به تولید پشم سنگ مناسب باغبانی دست یافت. مبنای ساخت پشم سنگ هایی مکعب شکل مخصوص تکثیر نباتات قالب های هستند که عایق پشم سنگ ها را به این شکل در می آورند.

منبع : http://smartbeen.com/blog-post.php?id=64

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


مقالات مرتبطی وجود ندارد
Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
خرید از فروشگاه آسام
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟