اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 394  |   تعداد بازدیدها: 1933   |   تاریخ درج: چهارشنبه, آبان 15, 1398   |   ساعت: 11:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

لیست قیمت انواع پشم سنگ فویلدار پنلی

لیست قیمت انواع پشم سنگ با توجه به ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی و کارخانه های تولیدی مختلف است. از پشم سنگ در مواردی که نیاز به عایق حرارتی باشد استفاده می شود.


پشم سنگ در زبان انگلیسی rock wool نامیده می شود. این پشم سنگ فویل دار یک عایق صوتی و حرارتی است که دارای بازدهی بسیار بالا است و کاملاً مقرون به صرفه و اقتصادی است. این عایق از الیاف معدنی ساخته شده است. حداکثر دمایی که این عایق تحمل می کند تا ۷۵۰+ درجه و حداقل دمای آن ۳۰- درجه است. این پشم سنگ با روکش آلومینیوم دار تولید می شود. مواد اولیه برای ساخت این پشم سنگ از سنگ بازالت ساخته می شود که توسط باز مانده های آتشفشان تولید می شود. این پشم سنگ توسط سنگ بازالت در دمای ۱۴۵۰ درجه سانتی گراد ذوب می شود.

لیست قیمت انواع پشم سنگ با توجه به ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی و کارخانه های تولیدی مختلف است.از پشم سنگ در مواردی که نیاز به عایق حرارتی باشد استفاده می شود.

نوع تخته ای فشرده این محصول در ساندویچ پانل سقفی و دیواری استفاده می شود.
دیگر موارد استفاده، شامل عایق سازی ساختمان ها و نیز صنایع مختلف پالایشگاهی، نیروگاهی و غذایی هستند.

لیست قیمت انواع پشم سنگ فویلدار پنلی

تفاوت پشم سنگ فویل دار با دیگر پشم سنگ ها در چیست؟

همان‌طور که گفته شد پشم سنگ فویل دار از الیاف معدنی ساخته شده است. این الیاف معدنی کاملاً غیر احتراق و آتش سوزی می باشند که از جمله تفاوت آن با دیگر عایق ها است. علاوه بر آن، این نوع پشم سنگ به دلیل روکش فویل داری که دارد بسیار در مقابل رطوبت مؤثر و مقاوم است. اما برای عایق کاری لوله ها که در فضای باز قرار دارد، حتماً باید از یک رطوبت گیر استفاده شود. 

این سؤال که پشم سنگ چیست و اینکه اجرای پشم سنگ فویل دار به چه صورت است ممکن است ذهن بسیاری خریداران را به خود مشغول کند. باید گفت این پشم سنگ به دلیل اینکه با روکش آلومینیوم مسلح تولید می شود، بسیار اهمیت دارد و یک عایق حرارتی و آکوستیکی محسوب می شود. از دیگر ویژگی های این پشم سنگ قابلیت رسانایی است که محیط گرم را گرم نگه می دارد و محیط سرد را سردتر نگه می دارد. پشم سنگ فویل دار را می توانید از بهترین گزینه ها برای انتخاب خود قرار دهید و با کسب اطلاعات بیشتر می توانید کاملاً از خرید خود اطمینان حاصل فرمایید.

 

انواع پشم سنگ به شرح زیر می باشند:

لیست قیمت انواع پشم سنگ فویلدار پنلی

پشم سنگ خام فله (ایزوترم)

پشم خام فله، همان طور که از اسمش پیداست به صورت پشم سنگ خام حلاجی شده به مصرف می رسد. این محصول فاقد هرگونه عامل پیوندی است. کاربرد این عایق در پر کردن فضاهای فاقد شکل هندسی منظم می باشد.

کاربردهای پشم سنگ خام فله

نمونه هایی از کاربردهای آن شامل عبارتند از:

 • عایقکاری بین دو جداره ساختمان
 • جدارد دودکش ها
 • اگزوزهای صنعتی
 • تولید لنت ترمز وصفحه کلاج
 • بتن های سبک
 • ایزوگام های رطوبتی
 • دیوار یخچال ونیز تنورهای نانوایی

لیست قیمت انواع پشم سنگ فویلدار پنلی

پشم سنک پتویی(ایزوپلانکت)

این نوع از پشم سنگ، یک عایق صوتی حرارتی مهم در صنایع است. پشم سنگ پتویی از الیاف خام تولید می شود. این محصول را متناسب با ضخامت و دانسیته مورد نظر به صورت متراکم و چندلایه تولید میکنند. این نوع پشم سنگ در برابر ارتعاشات شدید مقاوم است. از دیگر ویژگی های آن میتوان عایق بودن در برابر صوت و حرارت و نیز ایمنی عالی در برابر آتش را نام برد.

کاربردهای ایزوپلانکت:

ایزوپلانکت ها در جهت عایق کردن ماشین آلات، تجهیزات صنعتی و لوله های قطور استفاده می شوند.
همچنین برای عایق کردن سقف ساختمان ها و سوله ها و کارگاه های صنعتی گزینه ی مناسبی هستند.

به طورکلی اگر بخواهیم به صورت موردی نام ببریم عبارتند از:

 1. صنایع نفت، گاز
 2. دیوار یخچال ونیز تنورهای نانوایی
 3. پالایش و پتروشیمی نیروگاه ها
 4. صنایع فولاد
 5. صنایع سیمان
 6. عایقکاری مخازن
 7. دیگ های بخار
 8. عایقکاری سطوح منحنی و صاف

لوله ای(ایزوپایپ):

این محصول با توجه به قطر استاندراد لوله های موجود در بازار و در ضخامت های مختلف تولید می شود. با توجه به سلیقه ی مشتری این محصولات می توانند روکش دار یا غیرروکش دار باشند.
همچنین با توجه به کاربرد شکاف دار یا بی شکاف باشند.

لیست قیمت انواع پشم سنگ فویلدار پنلی

کاربرد پشم سنگ لوله ای:

از پشم سنگ لوله ای جهت عایق کردن لوله ها در تاسیسات ساختمانی و صنعتی استفاده می شود. از دیگر موارد کاربرد آن به سیستم های حرارتی، برودتی و تهویه مطبوع میتوان اشاره کرد.

لیست قیمت انواع پشم سنگ فویلدار پنلی

پشم سنگ تخته ای فشرده(فنوپانل):

پشم سنگ تخته ای فشرده از پرکاربرد ترین انواع پشم سنگ ها است. زمینه های کاربردی آن متفاوت است وتقریبا تمام صنایع را شامل می شود. تولید آن در دانسیته و ضخامت های مختلف است. آن را از پشم سنگ رزین دار، توسط پرس های سنگین گرم فشرده شده تولید می کنند.

کاربرد فنوپانل:

کاربرد فنوپانل به عنوان عایق در گزینه های زیر است:

 • عایق جداره ها در ساختمان ها به منظور کاهش اتلاف انرژی

 • استودیو های صدابرداری

 • تونل های مترو

 • دیوار سالن های کنفرانس

 • فرودگاه ها

 • مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاه ها و نیروگاه ها

 • سالن های ورزشیاین نوع پشم سنگ در ساندویچ پانل ها به کار می رود. استفاده از آن به عنوان فوم عایق ساندویچ پنل، در قیمت ساندویچ پانل نیز تاثیرگذار است.

  خرید و فروش پشم سنگ فویل دار در کشور

  پشم سنگ فویل دار در کشور های صنعتی متعددی از جمله ایران کاربرد دارد. در بسیاری از کشورها از این پشم سنگ ها در موارد صنعتی بکار برده می شود، اما در ایران عموماً در ادارات و ساختمان های مسکونی بیشتر استفاده می شود. خریداران و فروشندگان پشم سنگ در تمامی سطح جهان از جمله ایران در صدد بهره از این محصول می باشند. وجه مشترک فروشندگان و خریداران کیفیت محصول و مرغوب بودن آن است. خریداران پشم سنگ در هنگام خرید به نکات زیر لازم است دقت کنند:
  در هنگام خرید این پشم سنگ ها حتماً به روکش آلومینیوم دار آن ها دقت شود.
  نصب این عایق ها حتماً از سمت متخصصین انجام شود، چرا که اگر به خوبی نصب نشود ممکن است عملکرد درستی نداشته باشد.
  فروشندگان و شرکت های معتبر سعی می کنند تا بهترین محصول را در اختیار مشتریان خود در سطح کشور قرار دهند و تمامی نکات لازم را رعایت نمایند.

  فروش پشم سنگ فویل دار در ایران

  شرکت های مختلفی در سرتاسر ایران به دنبال فروش فله ای پشم سنگ فویل دار هستند. این پشم سنگ ها تولید شده از یک شهر به خصوص نیستند و خریداران می توانند در هر جای ایران تنها از طریق اطلاعات کافی و فضای مجازی، نیازهای خود را برای این محصول تأمین کنند. نحوه فروش فله ای این محصول بسته به شرکت انتخابی شما دارد. در هر صورت این پشم سنگ می تواند به صرفه ترین و بهترین انتخاب برای نیاز شما باشد. پشم سنگ فله ای در سیستم های گرمایشی، سیستم های حرارتی، سیستم های برودتی کاربرد دارند. مشخصات فنی پشم سنگ فویل دار به صورت زیر می باشد:
  دانسیته: 30 الی 250  کیلوگرم بر متر مکعب
  طول: 60 * 120 سانتی متر
  ضخامت: 3 الی 10 سانتی متر
  فروش فله ای این نوع پشم سنگ برای مکان هایی مانند صنعت ساخت و ساز، صنعت پتروشیمی، صنعت هایی با درجه حرارتی بالا، گاز های شیمیایی، دیگ های بخار، کوره خانه ها و اجاق ها عرضه می شود.

  بازار خرید پشم سنگ فویل دار در تهران

  بازار خرید تهران، پشم سنگ فویل دار را بیشتر از هر جایی به فروش می رسانند. قیمت پشم سنگ انواع مختلفی دارد و در بازار تهران عرضه می شود. همچنین علاوه بر پشم سنگ فویل دار، پشم سنگ ایزوپایپ و ایزوبلانکت، پشم سنگ فنوپانل، پشم سنگ فلوفلت آماده فروش می باشد. 
  فروش فله ای این پشم سنگ اطمینان کامل را به خریداران می دهد که کهنه یا خراب نمی شود و ویژگی لازم خود را به بهترین نحو به ثمر می رساند. این ویژگی همان‌طور که گفته شد عایق مؤثر حرارتی است که در سال های طول عمر ساختمان حفظ می شود.
   
  تمامی این پشم سنگ ها از جمله این پشم سنگ هم در بازار تهران به وفور دیده می شود که قیمت های آنها متفاوت است. معمولاً قیمت پشم سنگ بسته به شرکت های تولیدی در تهران است اما رنج قیمت های همه آن ها تقریباً یکی است و اختلاف چندانی ندارد. بهتر است برای خرید اطلاعات کافی از هر شرکت به دست آورید و قیمت های آن ها را با هم مقایسه کنید. جهت اطلاع از لیست قیمت انواع پشم سنگ و مشاوره در باره مناسبترین پشم سنگ با مشاوران ما تماس بگیرید

منبع: وبلاگ سئو شو

منبع: فروش پشم سنگ آسام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


مقالات مرتبطی وجود ندارد
Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟