اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 592  |   تعداد بازدیدها: 521   |   تاریخ درج: يکشنبه, دي 23, 1397   |   ساعت: 01:48 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

قیمت عایق پشم سنگ پتویی

پشم سنگ پتویی، همانند بقیه عایق‌ها از سنگ بازالت تهیه شده است. این پشم سنگ بعد از تعیین ضخامت و دانسیته مورد نظر، به صورت رولی، با استفاده از سیم‌های نسوز به توری از جنس گالوانیزه تولید می شود. همین ویژگی‌های خاص علاوه بر اینکه باعث شده است تا قیمت عایق پشم سنگ پتویی نسبت به بقیه متفاوت باشد


پشم سنگ پتویی، همانند بقیه عایق‌ها از سنگ بازالت تهیه شده است. این پشم سنگ بعد از تعیین ضخامت و دانسیته مورد نظر، به صورت رولی، با استفاده از سیم‌های نسوز به توری از جنس گالوانیزه تولید می شود.
همین ویژگی‌های خاص علاوه بر اینکه باعث شده است تا قیمت عایق پشم سنگ پتویی نسبت به بقیه متفاوت باشد، باعث افزایش تعداد کاربرد آن در صنعت‌های مختلفی از جمله کوره‌ها، دیگ‌های بخار، پتروشیمی، نفت، گاز، توربین‌ها، مخازن، شیرها و غیره شده است.
در واقع، از این عایق برای پوشاندن هر سطوح منحنی و گرد استفده می‌شود. عواملی که در قیمت عایق پشم سنگ پتویی تأثیرگذار است، شامل:
 1. مقدار ضریب هدایتی
 2. دانسیته
 3. ابعاد
 4. چگالی
 5. ضخامت
 6. نوع کاربرد

پشم سنگ پتویی برای شیروانی

شیروانی خانه‌ها، یکی از مکان‌هایی است که اگر به خوبی عایق بندی نشود، انرژی بسیار زیادی از سمت آن‌ها به هدر خواهد رفت.
متأسفانه در خانه‌های قدیمی به دلیل نداشتن دانشی در این خصوص، از هیچ موادی برای عایق بندی استفاده نمی‌شد یا اینکه عایق های دیگر با کیفیت نامناسب به کار گرفته شده است.
اما امروزه به راحتی با توجه به ظرفیت گرمایی بالای پشم سنگ پتویی و نصب سریع و راحت آن، به طوری همه نقاط را راحت می‌پوشاند، از آن استفاده می‌شود که همین مسئله هم روی قیمت عایق پشم سنگ پتویی تأثیر چشمگیری داشته است.

پشم سنگ پتویی کوره

پشم سنگ پتویی کوره نوعی عایق است که از آن برای پوشاندن سطح خارجی انواع کوره‌ها استفاده می‌شود. گرمای بالای داخلی کوره‌ها، سطوح نامنظم داخلی در آن‌ها و صداهای بیش از حد، به یک چالش برای کارخانه‌ها تبدیل شده بود و با توجه به اینکه داخل بعضی از آن‌ها هیچ پشم سنگی استفاده نشده بود مقدار اتلاف انرژی بالایی داشتند که امروزه با تولید پشم سنگ پتویی کوره که مخصوص استفاده در نوع این صنایع است، چالش‌هایی که در بالا گفته، کاملاً رفع شده است.

قیمت عایق پشم سنگ پتویی

مزایای پشم سنگ پتویی کوره شامل:

 • عایق حرارتی و صوتی
 • قابلیت تحمل دمایی بالا
 • انعطاف پذیر
 • مقاوم در برابر شوک و ضربه
 • مقاومت در برابر آتش و سوختگی
 • کاهش اتلاف انرژی
از پشم سنگ پتویی در کوره، دیگ و تجهیزات صنعتی و همچنین ایمنی ساختمان‌ها های بلند به ویژه دیواره‌ها و سقف‌های نزدیک موتورخانه استفاده می‌شود.

لیست قیمت پشم سنگ پتویی کوره

مزیت‌هایی که در بالا گفته شد، همه آن‌ها روی قیمت عایق پشم سنگ پتویی تأثیرگذار هستند. همین ویژگی‌ها باعث شده است که از آن‌ها در کوره‌ها هم مورد استفاده قرار بگیرد. پشم سنگ پتویی کوره دارای ضخامت و دانسیته های مختلفی است که هرکدام در شرایط کوره‌ای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. 
برای دریافت لیست قیمت پشم سنگ پتویی کوره بهتر است که با شرکت تماس بگیرید و از کارشناس فروش فهرست مربوطه را دریافت کنید.

پشم سنگ پتویی مخازن و تانکر

از پشم سنگ پتویی می‌توان برای عایق کاری مخازن و تانکرهای آب برای کاهش مصرف انرژی استفاده کرد، به ویژه تانکرهایی که در محیط بیرون و زیر نور مستقیم آفتاب قرار دارند. از این رو، بهتر است که از پشم‌های سنگ پتویی به منظور محافظت آن‌ها در عوامل محیطی استفاده کرد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


مقالات مرتبطی وجود ندارد
Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟