اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 266  |   تعداد بازدیدها: 2682   |   تاریخ درج: شنبه, فروردين 11, 1397

 

خرید و فروش پشم سنگ پتویی عایق سقف سوله

چگونه با پشم سنگ به عنوان یک عایق حرارتی سقف و عایق حرارتی دیوارها از هدر رفت 80 درصد انرژی در ساختمان جلو گیری کنیم و در هزینه انرژی خانوار صرفه جویی کنیم؟


چگونه با پشم سنگ به عنوان یک عایق حرارتی سقف و عایق حرارتی دیوارها از هدر رفت 80 درصد انرژی در ساختمان جلو گیری کنیم و در هزینه انرژی خانوار صرفه جویی کنیم؟

عایق پشم سنگ پتویی چطور تولید می شود؟

این عایق با دوخته شدن الیاف بدست از آمده از بازالت که از مذاب آتش فشانی بدست می آید تولید می شود بدین معنی که الیاف پشم سنگ پتویی با تور سیمی گالوانیزه چند ضلعی  نسوز با لحاظ ضخامت و دانسیه و چگالی درخواستی خریدار که در حین سفارش خرید پشم سنگ پتویی دوخته می شود.

فروش پشم سنگ پتویی

میزان تحمل حرارتی پشم سنگ پتویی

این نوع پشم سنگ بنابه سفارش به صورت یک طرف توری یا دو طرف توری تولید می شود بطوری که تحمل 800 تا 900 درجه سانتیگراد حرارت را دارند.

محل اکثر کارخانه های تولید پشم سنگ پتویی اصفهان است چون اصفهان دارای کارخانه های ذوب آهن را دارا هست و در این کارخانه ها سنگ و بازالت حاصل از آتشفشان ذوب می شوند و سرباره پشم سنگ را هم عمدتا در این محل تولید می کنند.

مهمترین کاربرد عایق پشم سنگ پتویی

برای اینکه صدای محیط و صدای دستگاه های کارخانه کنترل و یا قطع شود و همچنین از هدر رفت انرژی حرارتی ممانعت شود خرید پشم سنگ پتویی را در اولویت قرار می دهند.

در اکثر نقاط کشور کارخانه ها در شهرک های صنعتی تجمیع شده اند و این کارخانه برای اینکه هزینه زیر ساخت خود را کاهش دهند معمولا برای ساختمان تولید و همچنین اداری خود از سوله ها استفاده می کنند.

قیمت پشم سنگ پتویی

برای عایقکاری حرارتی، پشم سنگ حرارتی پتویی، تخته ای و لحافی کاربرد مفیدی دارد این عایق ها اکثر مواقع جهت عایق سقف سوله یا صنایع مخصوصا در صنعت دام و طیور استفاده می شود.
می دانید که در شرایط عادی 50درصد هدر رفت انرژی حرارتی از طریق سقف سوله و 30درصد از طریق دیوارها و 20درصد از طریق کف صورت می گیرد.
نفع و مزایای پشم سنگ عایق حرارتی سقف سوله این است که حداقل از 80درصد هدر رفت انرژی جلوگیری می کند. و مناسبترین راه برای صرفه جویی در انرژی است.

پشم سنگ پتویی با تور سیمی گالوانیزه

قیمت پشم سنگ پتویی

هر چند قیمت عایق پشم سنگ پتویی نسبت به پشم سنگ تخته ای یا لحافی به علت دوخت تور سیم گالوانیزه و استحکام زیاد آن گرانتر هست ولی در زمان خیلی کوتاه با صرفه جویی در انرژی، جبران هزینه می شود.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:

نظرات (0)

 
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟