اخبار و مقالات
اخبار و مقالات
کد مطلب : 618  |   تعداد بازدیدها: 2500   |   تاریخ درج: چهارشنبه, اسفند 08, 1397   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: پشم سنگ آسام

 

فروشگاه پشم سنگ 10 سانتی دانسیته 150 تخته‌ای

پشم سنگ‌ها با اینکه امروزه انواع مختلفی دارند؛ اما همه آن ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی و انتقال صدا بین دیواره، سقف و کف می‌شود. پشم سنگ در واقع یک عایق حرارتی و صوتی است که تحمل گرمایی آن با دمای 700 درجه و نقطه ذوب 1300 درجه است 


پشم سنگ‌ها با اینکه امروزه انواع مختلفی دارند؛ اما همه آن ها برای جلوگیری از اتلاف انرژی و انتقال صدا بین دیواره، سقف و کف می‌شود.

پشم سنگ در واقع یک عایق حرارتی و صوتی است که تحمل گرمایی آن با دمای 700 درجه و نقطه ذوب 1300 درجه است که استفاده از آن ها در ساخت و سازهای امروزی به یک الزام از طرف تعدادی از ناظران ساختمان و دیگر سازمان‌های مربوطه تبدیل شده است.
یکی از پشم سنگ‌های پرفروش امروزی، پشم سنگ 10 سانتی دانسیته 120 تخته‌ای است. پشم سنگ‌های تخته‌ای با توجه به ساختار و شکلی که دارند، بهترین گزینه برای استفاده در میان دیواره‌ها، سقف‌های شیروانی صاف و به عبارتی دیگر، هر نقطه‌ای با سطح صاف است.

این نوع پشم سنگ امروزه کاربرد و فروش بسیار بالایی نسبت به بقیه دارد و با توجه به در دسترس بودن آن، بیشتر شرکت‌ها و مهندسان ساخت ترجیح می‌دهند تا از پشم سنگ تخته‌ای 10 سانتی با دانسیته 150 در تالار ها و سینماها و سالن های کنفراس استفاده کنند. برای خرید این نوع پشم سنگ تخته‌ای کافی است با شرکت تماس گرفته تا کارشناسان ما بر اساس نیاز شما بهترین نوع را پیشنهاد دهند.

فروش پشم سنگ 10 سانتی

چرا پشم سنگ 10 سانتی دانسیته 150

پشم سنگ تخته‌ای همان‌طور که در بالا نوشتیم، یکی از پرکاربردترین پشم سنگ‌ها در صنعت ساختمان سازی است. این نوع پشم سنگ‌ها علاوه بر اینکه می‌تواند در کاهش اتلاف انرژی گرمایی مؤثر واقع شود، بهترین نوع در کاهش انتقال صدا از طرق جذب میان اجزا سازنده است.

یکی از دلایل اصلی استفاده از پشم سنگ 10 سانتی کاهش انتقال صدا است. ویژگی‌هایی که در ساخت این نوع پشم سنگ به کار رفته است به حذف صدا و در نتیجه آلودگی صوتی محیط کمک بسیاری می‌کند.

البته نباید از خاصیت اصلی پشم سنگ‌ها که مقاومت آن ها در برابر حرارت است، غافل شویم. پشم سنگ‌های تخته‌ای به راحتی می‌توانند محفظه کلی دیوارها را پوشش داده و از این رو بهترین مانع برای انتقال و اتلاف انرژی هستند.

همچنین پشم سنگ تخته‌ای مانع از نفوذ و رشد انواع قارچ و باکتری شده و از این رو بهترین ماده عایق برای جلوگیری از ورود هرگونه میکروب به داخل خانه است.

فروش پشم سنگ 10 سانتی

کاربرد پشم سنگ 10 سانتی دانسیته 150

همان‌طور که در بالا نوشتیم، یکی از مزیت‌های اصلی پشم سنگ 10 سانتی، عایق بودن آن ها در برابر انتقال صدا است. این ویژگی باعث شده است تا این ماده در مکان‌هایی که میزان صدا بالا است، بیشتر از بقیه مورد استفاده قرار بگیرد.

فرودگاه‌ها، ترمینال‌های اتوبوسرانی، استودیوهای صدابرداری و ضبط آهنگ، ایستگاه راه آهن، ایستگاه‌های مترو، زیرپل ها و هرجایی مانند این مکان‌ها که میزان تولید صدای آن ها به مراتب خیلی بالا است.

همچنین از پشم سنگ تخته‌ای 10 سانتی با دانسیته 150 در سقف، بین دیوار و کف بدون هیچ‌گونه پستی و بلندی برای جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده می‌شود. نصب این نوع پشم سنگ‌ها نسبت به لوله‌ای راحت و سریع بوده و حتی مزیت‌های بیشتری نسبت به بقیه دارد. برای خرید یا دریافت هرگونه مشاوره در این نوع پشم سنگ با شرکت تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید: جعفر آسمانی راه های ارتباطی:


Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
خرید از فروشگاه آسام
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟